Hizmetlerimiz
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
Ahşap Fuar Standları

Ahşap Fuar Standları

Ahşap standlar üretim aşamasında, sunta ve suntalam ya da mdflam olarak hazırlanan malzemeler kullanılır. Ahşap standlardan çift katlı standlar da yapılabilmektedir. Fuar alanlarında diğer firmalardan farklı olmak ve dikkat çekmek adına en uygun stand çeşididir.

Maxima Fuar Standları

Maxima Fuar Standları

Maxima Fuar Standı, kare profillerle diğer standlara göre daha estetik hatlara sahip standlardır. Modüler standlardan ayıran en büyük özellikleri ise tül perde ile uygulanan tavanları ve bir çok renkli ahşap detayların uygulanabiliyor olmasıdır.

Modüler Fuar Standları

Modüler Fuar Standları

Modüler fuar standı, diğer tasarımlara göre daha sade standlardır. Firmaların tercih etme sebeplerinden bazıları öncelikle diğer standlara göre daha uygun fiyatlı olması ve kurulumları daha kolay olmasındandır. Firmalar hem maddi anlamda, hemde zamandan tasarruf yaparak iki şekilde de kazanç sağlamaktadırlar.

Kongre Standı ve Pavilion Standlar

Kongre Standı ve Pavilion Standlar

Kongre ve pavilion standlar isim olarak diğer standlardan farklı yapılarda ve özelliklerde olan standlar değildir. Ahşap, maxima ve modüler malzemelerden üretilen ve kurulan bu standları kongre ve pavilion standlarda olması gereken özellikler düşünülerek tasarlanır ve hazırlanır.

Mağaza&Ofis Dekorasyon

Mağaza&Ofis Dekorasyon

İç mekan tadilat ve yenileme işlemleri, mağaza ve ofis dekorasyonları, ev ve villa yenileme işlemleri de gerçekleştirmekteyiz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın