Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Creostand 2011 senesinden bu yana Türkiye içinde ve Dünya ülkelerinde gerçekleşen bütün fuarlarda faaliyete başlamıştır.Daha önce Setup Tasarım olarak hizmet verdiğimiz firmamızın 2020 yılındaki köklü değişikliğiyle birlikte artık Creostand olarak anılmaktadır.

Bütün Türkiye ve Dünya çapında sektörlerinde aranan isim haline gelmiş birden çok firmaya fuar standı kiralama, fuar stand tasarımı, kongre standı, iç mekan tasarımı, ürün teşhir üniteleri, ofis ve iç mekan tasarımları, fuar ekipman ve malzeme kiralama hususunda hem destek hemde uygulama hizmeti vermektedir.

Creostand endüstriyel tasarımcılar, iç mimarlar ve mimarlardan oluşan fuar stand tasarım ekibi, uzman teknik kadrosu, satış & pazarlama ve diğer departmanlardaki çalışma arkadaşları ile modern, yaratıcı, işinin ehli ve profesyonel bilgileri ile müşteri firmalarımızın memnuniyetlerini göz önünde tutarak başarılı birçok çalışmaya imza atmıştır.

Misyonumuz

Üretim kalitesinde, sunulan hizmette ve firma yetkilileri ile olan insan ilişkilerinde en iyisi olmak ve tecrübemizi yeniliklerle bir araya getirerek faaliyet gösterilen alanlarda özgün tasarımlar ile en iyi hizmeti vermek temel ilkemizdir.

Vizyonumuz

Firmaların isteklerini, kendi bilgi ve tecrübemizle birleştirerek, özgün tasarımlarda fuar stand konusunda lider olmak.


0

0

0

0
UZMANLIKLARIMIZ
Bugüne kadar imalatını ve kurulumunu sağladığımız fuar standlarının müşterilerimizden gelen başarı puanları.
Ahşap Fuar Standları %100
Maxima Fuar Standları %100
Modüler Fuar Standları %100
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın