İstanbul Fuar Stand Firmaları
Buradasınız: Anasayfa / Blog
11 Temmuz 2022, Pazartesi
İstanbul Fuar Stand Firmaları
Firmamız İstanbul fuar stand firmaları için, İstanbul ilinde de hizmet vermektedir. İstanbul ilinin her yerinde yapılan fuarlarda sorunsuz ve kaliteli hizmetler sunmaktayız.
İstanbul Fuar Stand Firmaları

İstanbul fuar stand firmaları için yerli üretim fuar hizmetleri ile yanınızdayız! Konfor ve kaliteden yanaysanız firmamızın hizmetlerini incelemenizi öneriyoruz…

Firmamız İstanbul fuar stand firmaları için, İstanbul ilinde de hizmet vermektedir. İstanbul ilinin her yerinde yapılan fuarlarda sorunsuz ve kaliteli hizmetler sunmaktayız. Fuar sürecinin sıkıntısız bir şekilde halledilmesi için siz değerli müşterilerimize eşsiz deneyimler sunuyoruz. Markamızla tanışmadan önce fuar sıkıntısı olanların, bu süreci oldukça sakin geçireceğinden eminiz…

İstanbul Fuar Stand Hizmetleri

İstanbul fuar stand firmaları için İstanbul ilindeki tüm fuarlarda sorunsuz hizmet vermekteyiz. Birbirinden farklı modeller ile en estetik fuar standlarını sizlere sunuyoruz.

İstanbul fuar stand hizmetleri nelerdir?

  • Ahşap Fuar Standları

Ahşap fuar standları, üretim aşamasında sunta, suntalam veya mdflam kullanılarak hazırlanan standlardır. Özellikle fuar alanlarında diğer firmalardan farklı bir model göstermek ve dikkat çekmek adına uygun fuat seçenekleri arasında yer alır.

  • Maxima Fuar Standları

Maxima fuar standları, kare profillere sahip olmasıyla diğer standlara oranla daha estetik hatlara sahiptir. Modüler standlardan ayrılan en büyük özelliğiyse tavanlardaki tül perde özelliği ve birçok renge sahip ahşap detayların uygulanmasıdır.

  • Modüler Fuar Standları

Modüler fuar standları, diğer stand modellerine göre daha sade yapıda olmaktadır. Diğer standlara oranla daha uygun fiyatlı olmasının yanı sıra kurulumları da oldukça kolaydır.

  • Kongre Standı ve Pavilion Standlar

Kongre standı ve pavilion standlar, diğer modellerden farklı yapıda veya özellikte değildir. Diğer modellerde kullanılan malzemelerden üretilen standlar; kongre ve pavilion standlarda olması gereken özellikler eklenerek hazırlanır.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Fuar süreci tüm firmalar açısından oldukça stresli ve yoğun geçmektedir. Bu süreçte yaşanabilecek sorunlarla karşılaşmamak adına kendinizi profesyonel ellere bırakabilirsiniz!

Creostand firması olarak 2020 yılından bu yana fuarlarda stand hizmetleri sunmaktayız. Sunduğumuz fuar hizmetleri ile birlikte müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı amaçlıyoruz. Prensip olarak kaliteyi ve başarılı iş deneyimini önde tutan firmamız, sektörde işini layıkıyla yapan firmalar arasında gelmektedir.

Bizimle çalışarak en kaliteli hizmeti uygun fiyata almanın yanı sıra sorunsuz bir fuar dönemi geçirebilirsiniz. İnternet sitemizin üst kısımlarında yer alan numaralarımız üzerinden haftanın 7 günü 24 saat bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Creostand Hakkında

Cresostand firmamız 2011 yılında tüm Türkiye’de Setup Tasarım hizmeti vererek kurulmuştur. 2022 yılında geçtiğimiz fuar stand hizmetleri ile tasarım hizmetlerinde daha aktif bir şekilde hizmet vermekteyiz. Ülkemizle başlayan serüvende, tüm dünyaya fuar stand hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Türkiye’nin her ilinde ve dünya çapında sektörde aranan isim haline gelen firmalara, fuar hizmetleri verilmektedir. Verilen fuar hizmetleri: fuar standı kiralama, fuar stand tasarımı, kongre standı, iç mekan tasarımı, ürün teşhir üniteleri, ofis ve iç mekan tasarımları, fuar ekipman ve malzemelerinin kiralanması şeklindedir. Yer alan fuar hizmetlerinde hem destek hem de uygulama hizmeti firmamız tarafından verilmektedir.

İnternet sitemizin üst barından “TEKLİF AL” seçeneğine tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz! Unutmayın, kalite asla tesadüf değildir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın